• eSlim® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Proč se vám nedaří zhubnout?

Stravujete se zdravě, pravidelně cvičíte ale výsledky v podobě štíhlé figury jsou v nedohlednu? Existuje několik možností, proč se vám to nedaří. První možností je to, že někde děláte chybu. Buď vám změna stravy nevyhovuje, cviky neděláte správně nebo je ještě příliš brzy na to, aby byly výsledky viditelné. No existují i ​​další možnosti, o kterých možná ani netušíte.

Problémem je strava

První věc, kterou většina z nás při hubnutí udělá je změna stravy. Zvýšený přísun zdravých a kvalitních potravin však nemusí být rovnou zárukou hubnutí. Právě při této změně dochází nejčastěji k chybám, které jak začátečníci můžete udělat. Důležitá není jen správná strava ale i její množství. Na začátek je proto vhodné, pokud si budete počítat kalorie a ty přizpůsobíte energetickému výdeji organismu. Tím dosáhnete toho, že budete více energie vydávat než přijímat a tak si tělo nebude vytvářet tukové zásoby a vy snadněji zhubnete. Pomoci vám s tím mohou online kalkulačky, které vám přesně určí kolik kalorií byste měli denně přijmout. Nejprve si musíte vypočítat hodnotu bazálního metabolismu, který vám určí, kolik energie vaše tělo spotřebuje za den v klidovém stavu.

Problémem je cvičení

Trávíte několik hodin týdně v posilovně, ale i tak nevidíte žádné posuny na ručičce vah? Jediné, co můžete dosáhnout při nesprávném cvičení, je zlepšení kondice. To je samozřejmě pozitivní, ale k pevnému tělu vám to nepomůže. Pokud chcete zhubnout, musíte začít s posilovacím cvičením a to buď s vlastní váhou nebo se závažím. S tímto vám pomůže trenér, který vás naučí jak správně cvičit, jak správně dýchat, což je důležité před cvičením a co po něm. Takto se k vypracovanému břichu dostanete mnohem rychleji, než kdybyste se jen několik hodin trápili na běžícím pásu.

Mohou za to problémy

Ne každý si to uvědomuje ale naše psychické rozpoložení má velký vliv na mnoho oblastí našeho života. A to platí i o hubnutí. Hodiny strávené v posilovně, malé porce a správné stravování nemusí být zaručenou cestou ke štíhlé linii. Všude kolem nás dnes můžeme vidět zachmuřených lidí, kteří jsou nonstop ve stresu. Takoví lidé mívají větší sklon k nabírání na váze a to i přes snahu zhubnout. Právě pro takové lidi je mimořádně důležité, aby změnily kompletně celý životní styl. Dostatečný spánek, uvolňující sprcha či masáž, vyvážená strava a dostatek pohybu vás mnohem dříve dovedou do vytouženého cíle, hlavně pokud to budete dělat v klidu a s úsměvem.

Chyba je někde jinde

Bohužel, občas se může stát, že i přesto, že děláte všechno správně, ručička vah se nehýbe dolů ale naopak nahoru. Mohou za to věci, které neovlivníte a jediné, co můžete v takovém případě udělat, je vytrvat. Snažte se dostatečně odpočívat, cvičit s úsměvem a změna po čase určitě přijde. Pokud by se vám zdálo, že už příliš dlouho se vaše váha nemění, je na čase navštívit lékaře. Často za takové zpomalené hubnutí mohou hormony nebo vážnější porucha.

Další věci, které brzdí hubnutí

• Jíte příliš rychle

Mnozí odborníci se shodují na tom, že čím pomaleji stravu přežívá, tím více si usnadníme trávení. No my se dnes neustále spěcháme a jinak to není ani při jídle. Jíme rychle a pokrmy doslova polykáme. Zkuste jíst pomaleji a každé sousto několikrát pořádně přežvýkat.

• Nekvalitní spánek

I kvalita spánku dokáže ovlivnit hubnutí. Během spánku totiž dochází k trávení a ukládání jednotlivých částí stravy na místa, kde jich je nejvíce za potřeby. Ideální spánkový režim je 6 až 8 hodin. Snažte se ho dodržovat, protože dobrý spánek jde ruku v ruce s dobrou náladou a výkonem. Nezapomeňte na to, že málo spánku a stejně tak i příliš mnoho spánku způsobuje, že jsme unavení.

• Nepravidelný pitný režim

Voda je stejně důležitá při hubnutí jako pohyb či strava. Dostatek vody dokáže urychlit hubnutí, díky rychlejšímu odplavování nepotřebných látek a stejně tak nedochází ani k ukládání vody a tedy zbytečnému zavodňování. Nejlepší volbou zůstane navždy čistá voda a to 2 až 3 litry denně.

• „Light“ produkty

Častou chybou je i přílišná důvěra v light produkty. Bohužel, většina potravin s označením light, není odlišná od normální verzi. Týká se to hlavně slazených nápojů, které jsou stejně přeplněné cukrem a plné chemicky upravených surovin.

• Alkohol a energetické nápoje

Při hubnutí byste je měli vyloučit úplně, protože jsou plné cukru a kalorií.

Vyzkoušejte přípravek na potlačení chuti k jídlu a podporu hubnutí eSlim.

Redukce hmotnosti s pomocí přírodních látek. Využij kupón ph2019 na slevu v hodnotě 130Kč

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikované

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

při doručení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě