• eSlim® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Příběhy spokojených zákazníků

Nic není lepší reklama, než skutečné příběhy a zkušenosti spokojených zákazníků, kteří eSlim® vyzkoušeli a rozhodli se podělit o svůj názor. Jelikož respektujeme soukromí, neuvádíme při hodnocení celé jméno.

Překvapení po těhotenství

Byla jsem strašně překvapená, jak mi eSlim pomohl v boji s přebytečnými kily po porodu mého syna. Skrbeň pohybu, stravy a eSlim mi pomohlo velmi rychle se vrátit do ztracené formy.

Petra – Praha
34 let

Vyzkoušel jsem a jsem nadmíru spokojen

Hodně sportuji ale přípravek eSlim mi pomohl nastartovat lepší spalování a celkový metabolismus. Snažím se udržovat a mohu tento přípravek mohu jen doporučit.

Tomaš – Brno
48 let

Konec přežírání

Řešila jsem dlouho problémy s hmotností. Přípravek eSlim mi pomohl hlavně v odstranění chuti k jídlu a neustálého se přežírání. Po 3 měsících užívání jsem si značně zlepšila svůj jídelníček a snížila konzumaci sladkých a nezdravých potravin.

Karina – Ostrava
26 let

Mám málo času

V mém profesionálním životě mám velmi málo času a proto jsem začala užívat eslim pro jeho jednoduchost. Nemám čas k přípravě si nápojů a jiných věci. Mám ho vždy v kabelce.

Alice – Plzeň
34 let

Už nejsem mladá

Nedokážu oklamat svůj věk a i když se o sebe starám mladá už nebudu. eSlim mi pomáhá nepřibírat a citelně mi pomáhá při trávení a zrychlení metabolismu.

Ivana– Liberec
53 let

Životní změna

Úspěšně podnikám a před rokem mi lékař poradil zhubnout. Za rok se mi podařilo i díky eSlim, sportu a zdravější stravě zhubnout dost nato abych se dnes cítil skvěle, nebyl unavený a měl ze sebe dobrý pocit.

Robert – Tabor
57 let

Cítím se skvěle

Ne vždy jsem měla čas na přípravu zdravého jídla avšak eSlim mi pomohl a pomáhá se držet ve formě. Mohu jen doporučit.

Aneta – Hradec Králove
26 let

Dala jsem na radu manžela

Do koupě mě dotlačil můj manžel. Začal jsem ho užívat a vím že jedním z hlavních kritérií bylo i přírodně složení bez vedlejších negativních účinků. Dnes je eSlim našim společným partnerem.

Marta – Cheb
34 let

Oceňuji rychlé doručení

Jsem často odcestováním mimo Evropu a vedu rychlý život. eSlim užívám půl roku a oceňuji vždy že při objednávce jsem zadal datum dodání pozdější a byl mi doručen přesně jak jsem chtěl.

Vladimír – Šumperk
38 let

Mnohem lepší než ostatní přípravky

Využívám přípravky na hubnutí už delší dobu. U eSlim oceňuji poměrně vysoké složení látek za přijatelnou cenu. Jeho účinky se mi potvrdili a cena poměr kvalita a samotný efekt hovoří ve prospěch eSlim.

Žanet – Zlin
49 let
Chcete to také vyzkoušet?
Vyberte si z výhodných balení eSlim® a udržte se ve formě.

Podívat balení eSlim®

Certifikované

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

při doručení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě