• eSlim® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

eSlim® a jeho 7 tipů, jak úspěšně a zdravě zhubnout

eslim jak zhubnout

Jelikož nám záleží na tom, abyste dosáhli svého cíle, rozhodli jsme se připravit pro Vás krátký „manuál“ s ověřenými radami a postřehy, které vám k tomuto cíli pomohou. Berte je jako součást komplexního obrazu pro snížení nadváhy, úpravu životního stylu, zlepšení životosprávy a celkově zdravější a aktivnější život.

Ať se líbí, tady je 7 tipů pro úspěšné hubnutí, jejich přečtení Vám zabere do 10 minut, ale může změnit celý zbytek života 🙂

1. Najděte ty správné a dlouhodobé důvody

Je jasné, že eSlim® jste si nekoupili náhodou, ale šlo o pevné rozhodnutí, že chcete zhubnout. Takové rozhodnutí však samo o sobě pro úspěch nemusí stačit.

Důvod? Velmi mnoho lidí, kteří chtějí zhubnout, tak chtějí učinit z nesprávných důvodů nebo k tomu mají motivaci, která není dostatečně pevná. Jejich vůle zhubnout tak není dostatečně pevná a už při prvním zaváhání, problému a překážce to rychle vzdají.

Nejlepší a nejdůležitější důvody proč zhubnout jsou:

 • optimalizace tělesné hmotnosti, což má za následek zlepšení fyzické kondice, zvýšení fyzické výkonnosti a prodloužení výdrže při výkonu
 • zlepšení zdravotního stavu celkově, snížení rizika civilizačních onemocnění, zlepšení trávení a zlepšení fungování pohybového aparátu, srdce a cév
 • vitálnější život i po mentální a psychické stránce, spokojenost sám se sebou, více zdravého sebevědomí a více vnitřní energie a klidu
Motivace hubnutí

Motivace hubnutí

Nenašli jste se v nich? Chcete zhubnout na léto do plavek, kvůli tomu, abyste se zalíbili novému partnerovi či partnerce nebo jen proto, abyste dobře vypadali na veřejnosti? Inu, i taková bývá motivace, ale ve všech zmíněných případech jde o externí faktory. Vůle zhubnout musí vycházet zevnitř a neměla by dívat pouze na okolí.

2. Odstraňte zlozvyky a zlepšete životní styl

Kouříte? Pijete alkoholické nápoje? Rádi si o víkendu pospíte v posteli ráno o něco déle? Chodíte spát pozdě večer a trávíte spoustu času na gauči před televizí?

I na první pohled bezvýznamné zlozvyky mohou ztížit hubnutí a naopak usnadnit další nabírání tukové hmoty. Důvodem je absence pravidelného režimu, permanentní udržování se v nezdravém životním stylu a dlouhodobé zhoršování životosprávy. Věřte či ne, ale každý zlozvyk se dříve či později odrazí na zdraví i hmotnosti.

Totéž platí i pro stres, propracovanost, nepravidelný spánek a nedostatek odpočinku a regenerace během dne. Všechny tyto faktory podkopávají disciplínu a zhoršují fyzický výkon, výdrž, mentální vitalitu a také metabolismus a spalování tuků.

Řešením je proto postupné odstraňování všech zlozvyků a zlepšování životního stylu. Přestaňte s kouřením, omezte konzumaci alkoholu, zvolněte v práci a více odpočívejte, zlepšete spánkovou hygienu a snažte se budovat pravidelný biorytmus během dne. Uvidíte, že vám to pomůže i při hubnutí a budete mít více energie, než doposud!

Zdravý životní styl

Zdravý životní styl

3. Změňte jídelníček a způsob stravování

Stravování je alfa a omega úspěchu či neúspěchu při hubnutí. Co je však ještě důležitější, jídelníček ovlivňuje celkový zdravotní stav a fungování organizmu.

Chcete-li hubnout úspěšně, musíte z něj v první řadě vyhodit nezdravá jídla. Do této kategorie patří chlazené i mražené polotovary, slané pochutiny, sladkosti, smažené pokrmy, fast food jídla a potraviny s vysokým obsahem soli a tuku.

Naopak, základem jídelníčku by měly být následující:

 • zelenina, ovoce a luštěniny, které obsahují vlákninu, vitamíny a minerály, zejména špenát, brokolice, paprika, citrusové plody a sezónní druhy
 • ryby, drůbeží maso a vajíčka, které obsahují důležité bílkoviny, zdravé mastné omega kyseliny a mnoho minerálů a vitamínů, zejména železo a vitamíny B
 • semínka a oříšky, ty jsou cenným zdrojem aminokyselin a minerálů, které podporují metabolismus a zvyšují fyzickou výkonnost, výdrž a vitalitu

Kromě toho, co jíte, je podstatné také to, jak to jíte. Před prvním jídlem doporučujeme sklenici vody k nastartování metabolismu, poslední jídlo byste měli jíst nejméně 3 hodiny před spánkem. Během dne mějte raději více porcí, ale v menším množství. Jídla s vyšším obsahem sacharidů jezte spíše dopoledne, po obědě zase více vlákniny.

Zdravý jídelníček

Zdravý jídelníček

4. Upravte pitný režim, co v něm mít a co naopak ne

Ruku v ruce se zlepšením stravování musí jít i změna týkající se příjmu tekutin, čili pitný režim. Ten byste měli přizpůsobit cíli zhubnout, ale také aktuálním podmínkám. Obzvlášť to platí v létě, kdy je zvýšeno riziko dehydratace a odvodnění těla.

Základem pitného režimu musí být čistá voda. Ne ochucená, ne slazená, ne smíšená s nějakými šťávami, ale 100% čistá voda. Důvod? Pro lidské tělo je přirozená, podporuje zdravé trávení, normalizuje metabolismus, pomáhá na krevní oběh a je důležitá pro fyzickou výkonnost. Bez vody se nemůžete hýbat a tudíž nemůžete ani hubnout.

Doplňkem pitného režimu by měly být bylinkové čaje, ovocné a zeleninové šťávy, voda s ovocem a zeleninou a minerální vody k doplnění minerálů a elektrolytů.

Pokud jde o zmiňované zeleninové šťávy nebo vodu se zeleninou, doporučujeme zejména okurku, ředkvičku, brokolici či cuketu. Z ovoce jsou nejlepší jahody, grapefruit, borůvky, citron, limetka a červený meloun. Pokud budete chtít, můžete do nich k dochucení přidat bylinky, například mátu, bez, kopřivu nebo meduňku, případně nakrájený zázvor.

Pitný režim

Pitný režim

5. Hýbejte, cvičte, sportujte, ale zejména buďte aktivní

Abyste zhubli, musíte během dne více energie vydat, než přijmout. Chcete-li zároveň zformovat svoji postavu, je třeba spalovat energii uloženou v tucích.

Zatímco příjem energie je ovlivněn stravováním, za výdej odpovídá fyzická aktivita. Jejím cílem je stimulovat metabolismus, aby dokázal spálit co nejvíce energie z potravin, zároveň můžete fyzickou aktivitou formovat svalstvo a spalovat uložené tuky.

Fyzická aktivita by se měla skládat z těchto činností:

 • přirozený pohyb během celého dne, jehož základem by mělo být co nejvíce chůze, takže všude, kde se dá, jděte pěšky, ať už ve městě nebo v přírodě
 • sportování se zaměřením na co nejvíce částí těla, ideálními příklady jsou běh, plavání, míčové sporty, tenis, kolo, ale například i tanec
 • cílené cvičení, jehož smyslem je efektivní spalování tuků uložených v nejvíce problémových partiích, zejména na břiše, stehnech a na bocích

Pokud jde o sport, nejlépe dokážete zhubnout vysoce intenzivním druhem aktivity, například sprintem. K tomu je třeba přidat vytrvalostní sporty zmiňované výše. Co se týče cvičení, i zde platí, že nejlépe umíte hubnout a spalovat tuky intenzivním cvičením typu HIIT, jako doplněk mohou být cviky s váhou vlastního těla nebo činkami.

Sport cvičení aktivní život

Sport cvičení aktivní život

6. Motivujte se progresem a jděte krok za krokem

Hubnutí je „běh na dlouhou trať“ a tomu je třeba přizpůsobit nejen svůj jídelníček či pohyb, ale také očekávání. Veškeré zázračné diety, které jsou postaveny na rychlém zhubnutí do pár dní, s sebou nesou tvz. jojo efekt, čili po skončení diety přiberete zpátky.

Abyste neztratili chuť a dokázali změnit svoji životosprávu a životní styl dlouhodobě, motivujte se postupným progresem. Zapisujte si každý den svoji hmotnost a pokud možno, zkuste se každý den vyfotit před zrcadlem, aby bylo vidět změny postavy. Zároveň si zapisujte každou pozitivní změnu jídelníčku a druh fyzické aktivity.

Ptáte se, jaký má smysl vést si takový „denníček“? Jednoduchý: zvyknete si na to, že postupujete krok za krokem a na to, že změny přicházejí postupně.

První výsledky přijdou zhruba po 2 týdnech, ale pokud by ne, neztrácejte optimismus. Po měsíci uvidíte, minimálně porovnáním fotografií, že jste dosáhli viditelného posunu. Když si pak přečtete, co všechno jste změnili ve své životosprávě za uplynulý měsíc, bude to ta nejlepší motivace, abyste na nastoupené cestě zůstali!

Progres hubnutí

Progres hubnutí

7. Využijte naplno všechna pozitiva eSlimu®

eSlim® je jedinečný přírodní produkt, jehož cílem je komplexní pomoc při snížení hmotnosti, stimulaci metabolismu a při celkovém zlepšení životosprávy.

Tyto efekty jsou založeny na aktivních látkách ve složení, přičemž každá z nich má efekt v odlišné oblasti. Společně vytvářejí synergii a navzájem se vhodně doplňují, takže ve výsledku podporují zhubnutí a to bez nějakých škodlivých chemikálií.

Aby eSlim® mohl naplno pomoci a účinkovat, je třeba:

 • dodržovat doporučený způsob dávkování, tedy denně užít 4 tobolky a to systémem 2 tobolky ráno a 2 tobolky během dne před fyzickou aktivitou
 • nastavit užívání tak, aby bylo pravidelné, čili každý jeden den, zároveň tak, aby bylo i dlouhodobé, minimálně byste jej měli užívat 4 měsíce
 • používat pouze a jen eSlim® a nekombinovat jej s žádnými jinými přípravky, zároveň nebrat tento přípravek jako náhradu běžné stravy

Výhodou eSlimu® je také komplexní a koncentrované složení. Působí na metabolismus, spalování již uloženého tuku, snižuje ukládání nového tuku, stimuluje termogenezi a podporuje přirozené trávení. Má také povzbuzující účinky na fyzickou výkonnost. Pokud jej budete využívat v těchto oblastech, určitě se dočkáte výsledků.

Balení eslim

Balení eslim

Dovolte nám ještě poslední pár vět na závěr. Hubnutí je otázka pevné vůle, důslednosti, komplexnosti a výdrže. Nejedná se o jednorázový stav, ale o permanentní proces. Nejtěžší je ho nastartovat, ale ani jeho udržení není určitě žádná „maličkost“.

Pokud se rozhodnete hubnout, počítejte s tím, že na výsledky je třeba si počkat. Dělejte raději postupné a menší změny, ale s tím, že vám vydrží a nebude hrozit žádný návrat do minulosti. Buďte na sebe přísný, ale ve zdravé míře. Pevně ​​věříme, že i díky tomuto návodu se vám to povede a náš eSlim® tak splní svou misi 🙂

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikované

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

při doručení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě